Tuotekoodi: SFP+ER

Toimitettavissa verkosta: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

Arvioitu toimitusaika on noin 10 päivää

Saldovahti

330,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

Tuotekoodi SFP+ER
Tuoteryhmä SFP+
Linkkipituus 40-60 km
Lataa tuotekuva


  • SM 1550nm 40km