Tuotekoodi: 17506

TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 1 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 1 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

414,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi


CVT-5002SFP+ on 10 Gbps kuidusta-kuituun mediamuunnin. Siinä on 2 avointa SFP+ paikkaa 10GBase-SR (monimuoto) tai 10GBase-LR (yksimuoto) kuidulle. Muunnin soveltuu käytettäväksi myös CVT-RACK-16 kehikossa.

Tuotekoodi 17506
Tuoteryhmä Kuitu
Valmistaja CTS
Pakkauksen korkeus 93 mm
Pakkauksen leveys 125 mm
Pakkauksen pituus 172 mm
Valmistajan tuotesivu CTSystem.com
Lataa tuotekuva

Ominaisuudet:

  • Standardit: IEEE 802.3ae, SFF-8431
  • Kuitu-portti: 10GBase-R, 10 Gbps, 2 x avoin SFP+ paikka
  • Jumbo Framea -tuki
  • Merkki-LEDit: Power, FO1, FO2
  • Virtalähde: 5 V DC / 2 A
  • Käyttölämpötila-alue: 0°...+50°C
  • Mitat: 94 x 71 x 26mm
  • RoHS, CE, FCC Class A
  • Kuitutyyppi:
  • 50/125, 62,5/125 µm monimuoto
  • 9/125, 10/125 µm yksimuoto