Tuotekoodi: GSFP-1310T-20-SMF

Toimitettavissa verkosta: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

Arvioitu toimitusaika on noin 14 päivää

Saldovahti

64,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

Kuitumoduuli SM, 1 Gbps

Tuotekoodi GSFP-1310T-20-SMF
Tuoteryhmä Dahua
Valmistaja Dahua
Lataa tuotekuva
Ominaisuudet:

  • Yksimuoto
  • LC-liitin
  • Nopeus: 1 Gbps
  • Aallonpituudet: 1310 nm (lähetys), 1550 nm (vastaanotto)
  • Jopa 20 km siirtoetäisyys
  • Käyttölämpötila-alue: -40° - +85°C
  • Plug and Play (PnP)
  • Mitat: 55,5 x 13,4 x 8,5 mm

  • Ei varastossa
    64,00 € (ALV 0%)