Tuotekoodi: 17510

TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 1 kpl
Keskusvarasto: 1 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

48,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi


Dual rate 100Mbps/1Gbps monimuotokuitu-moduuli duplex LC-liitännällä kytkimen SFP moduulipaikkaan ja mediamuuntimiin. Max etäisyys 2 km.

SFP-31FC-DR on IEEE 802.3u 100Base-FX ja IEEE-802.3z 1000BASE-X standardin mukainen SFP-moduuli, joka soveltuu lähes kaikkien kytkimien SFP-moduulipaikkaan merkistä riippumatta. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.

Tuotekoodi 17510
Tuoteryhmä SFP
Valmistaja CTS
Pakkauksen korkeus 13 mm
Pakkauksen leveys 13 mm
Pakkauksen pituus 60 mm
Lataa tuotekuva
  • Kaapeli: monimuotokuitu
  • Siirtonopeus: Dual Rate 100 Mbps/1 Gbps
  • Max. etäisyys: 2 km
  • LC-liitin (Duplex)
  • Aallonpituus: 1310 nm
  • Käyttöjännite: 3,3 V
  • SFP MSA SFF-8074i yhteensopiva
  • Telcordia GR-468 yhteensopiva
  • DDMI-tuki, Digital Diagnostic Monitor Interface (SFF-8472)
  • Matala EMI ja hyvä ESD suojaus
  • Alhainen virrankulutus
  • Class I laser
  • Käyttölämpötila-alue: 0°...+70°C
  • RoHS, CE, FCC Class A