Tuotekoodi: 17510

Toimitettavissa verkosta: 1 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

48,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

Tuotekoodi 17510
Tuoteryhmä SFP
Valmistaja Wintel
Lataa tuotekuva
Dual rate 100Mbps/1Gbps monimuotokuitu-moduli duplex LC-liitännällä kytkimen SFP modulipaikkaan ja mediamuuntimiin. Max etäisyys 2 Km. SFP-31FC-DR on IEEE 802.3u 100Base-FX ja IEEE-802.3z 1000BASE-X standardin mukainen SFP-moduli, joka soveltuu lähes kaikkien kytkimien SFP-modulipaikkaan merkistä riippumatta. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.

  • Kaapeli: Monimuotokuitu
  • Siirtonopeus: Dual Rate 100Mbps/1Gbps
  • Max. etäisyys: 2 Km
  • LC-liitin (Duplex)
  • Aallonpituus: 1310nm
  • Käyttöjännite: 3.3V
  • SFP MSA SFF-8074i yhteensopiva
  • Telcordia GR-468 yhteensopiva
  • DDMI-tuki, Digital Diagnostic Monitor Interface (SFF-8472)
  • Matala EMI ja hyvä ESD suojaus
  • Alhainen virrankulutus
  • Class I laser
  • Käyttölämpötila-alue: 0...+70C
  • RoHS, CE, FCC Class A
  • Valmistaja: Connection Technology Systems Inc. (CTS) Taiwan