Tuotekoodi: 17507

TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 9 kpl
Keskusvarasto: 9 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

60,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi


SFP-31W2A(SM-10)-DR on dual rate (100Mbps/1Gbps) WDM yksimuotokuitu-moduuli simplex LC-liitännällä kytkimen SFP paikkaan ja mediamuuntimiin. Max etäisyys 10 km.

WDM kaksisuuntaisessa yhden kuidun tekniikassa yksi eri aaltopituus menee kumpaankin suuntaan. Tämän parina voidaan käyttää esim. CTS SFP-31W2B moduulia. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.

Tuotekoodi 17507
Tuoteryhmä SFP
Valmistaja CTS
Pakkauksen korkeus 13 mm
Pakkauksen leveys 13 mm
Pakkauksen pituus 56 mm
Lataa tuotekuva
  • Kaapeli: yksimuotokuitu
  • Siirtonopeus: Dual Rate 100 Mbps/1 Gbps
  • Max. etäisyys: 10 km
  • LC-liitin (simplex)
  • Aallonpituus: Tx 1310 nm, Rx 1550 nm
  • Käyttöjännite: 3,3 V
  • SFP MSA SFF-8074i yhteensopiva
  • Telcordia GR-468 yhteensopiva
  • DDMI-tuki, Digital Diagnostic Monitor Interface (SFF-8472)
  • Matala EMI ja hyvä ESD suojaus
  • Alhainen virrankulutus
  • Class I laser
  • Käyttölämpötila-alue: 0°...+70°C
  • RoHS, CE, FCC Class A