Tuotekoodi: 17507

Toimitettavissa verkosta: 14 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

60,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

Tuotekoodi 17507
Tuoteryhmä SFP
Valmistaja CTS Northern Europe Ab
Lataa tuotekuva
SFP-31W2A(SM-10)-DR on dual rate (100Mbps/1Gbps) WDM yksimuotokuitu-moduli simplex LC-liitännällä kytkimen SFP paikkaan ja mediamuuntimiin. Max etäisyys 10 Km. WDM kaksisuuntaisessa yhden kuidun tekniikassa yksi eri aaltopituus menee kumpaankin suuntaan. Tämän parina voidaan käyttää esim. CTS SFP-31W2B modulia. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio.

  • Kaapeli: Yksimuotokuitu
  • Siirtonopeus: Dual Rate 100Mbps/1Gbps
  • Max. etäisyys: 10 Km
  • LC-liitin (simplex)
  • Aallonpituus: Tx: 1310nm; Rx: 1550nm
  • Käyttöjännite: 3.3V
  • SFP MSA SFF-8074i yhteensopiva
  • Telcordia GR-468 yhteensopiva
  • DDMI-tuki, Digital Diagnostic Monitor Interface (SFF-8472)
  • Matala EMI ja hyvä ESD suojaus
  • Alhainen virrankulutus
  • Class I laser
  • Käyttölämpötila-alue: 0...+70C
  • RoHS, CE, FCC Class A
  • Valmistaja: Connection Technology Systems Inc. (CTS) Taiwan