Tuotekoodi: GLC-SX-MM

TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 17 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 15 kpl
Nokian myymälä: 2 kpl

16,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi


SFP-transceiverit tarjoavat laajan valikoiman ratkaisuja tiedon, äänen ja videon siirtämiseen rakennuksissa, kampuksilla tai ympäri maailmaa. SFP-transeiverit varmistavat, että sekä julkiset että yksityiset verkot toimivat maksimaalisen suorituskyvyn, turvallisuuden ja joustavuuden avulla.
Tuotekoodi GLC-SX-MM
Tuoteryhmä SFP
Pakkauksen korkeus 13 mm
Pakkauksen leveys 13 mm
Pakkauksen pituus 66 mm
Lataa tuotekuva

Ominaisuudet:

  • Cicso yhteensopiva. Toimii useimpien markkinoilla olevien kytkinten kanssa, kuten Zyxel ja Dahua
  • Sopii LC-duplex liittimellä varustetulle monimuoto kytkentäkuidulle (OM1, OM3 tai OM4)
  • Aallonpituus: 850 nm
  • Nopeus: 1,25 Gbit
  • Linkkipituus: maks. n. 500 m
  • Käyttölämpötila-alue: 0° - +70°C