Tuotekoodi: 17403

Toimitettavissa verkosta: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

Arvioitu toimitusaika on noin 7 päivää

Saldovahti

906,44 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

F-SM-MM-02 on single mode - multimode kuitumuunnin

Transitionilla on myös muut muuntimet eri kuitutyyppien välille. Kysy myynnistämme!

Tuotekoodi 17403
Tuoteryhmä Kuitu
Valmistaja Transition Networks
Lataa tuotekuva
  • Link Pass Through
  • Automatic Link Restoration
  • 1300 nm multimode, SC, 2 km
  • 1310 nm single mode, SC, 20 km