Tuotekoodi: ADS-110DL-52-1-48009
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 5 kpl
Keskusvarasto: 1 kpl
Vantaan myymälä: 4 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
Dahuan laitteille tarkoitettu virtalähde
Maks. 96 W
6.5/4.3/1.4 mm pistoke
0° - +50°C
157 x 59 x 34 mm
Tuoteryhmä Virtalähteet
Valmistaja Dahua
Alkuperämaa Kiina
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 2 A
Lähtöjännite DC 48 V
Pakkauksen korkeus 75 mm
Pakkauksen leveys 98 mm
Pakkauksen pituus 213 mm
Lataa tuotekuva
  • Lähtöjännite: 48 V DC
  • Tulojännite: 100-240 V AC
  • Teho: maks. 96 W
  • 6.5/4.3/1.4 mm pistoke
  • Käyttölämpötila-alue: 0° - +50°C , 10-90 % RH
  • Mitat: 157 x 59 x 34 mm