Tuotekoodi: H-HDW3200G-M-028
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Tulossa lisää: 29.07.2026 Saldovahti
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
  • IR
  • 1/2,7
  • IP67
  • 2 Mpx
1/2,7" CMOS
2,8 mm F2.0, 101°/54°
2 Mpx (1920 x 1080) 25 fps
-40° - +60°C, IP67, iskunkestävä
12 V DC (±30 %, 4-pin Aviation-liitäntä)
Tuotekoodi H-HDW3200G-M-028
Tuoteryhmä Ajoneuvokamerat
Valmistaja Dahua
Alkuperämaa Kiina
IR-valot IR
Kameran kotelointi Kupu
Kennokoko 1/2,7"
Kotelointiluokka (IP) IP67
Näkökenttä, pysty (max) 54 °
Näkökenttä, pysty (min) 54 °
Näkökenttä, vaaka (max) 101 °
Näkökenttä, vaaka (min) 101 °
Objektiivi Kiinteä
Pakkauksen korkeus 93 mm
Pakkauksen leveys 112 mm
Pakkauksen pituus 113 mm
Polttovälin koko (max) 2,8 mm
Polttovälin koko (min) 2,8 mm
Resoluutio 2 Mpx
Tuotemerkki Dahua
Valmistajan tuotekoodi DH-HACHDW3200GP-M-0280
Lataa tuotekuva
Ominaisuudet:
  • Kenno: 1/2,7" CMOS
  • Resoluutio: 2 Mpx (1920 x 1080)
  • Objektiivi: kiinteä 2,8 mm, F2.0
  • Kuvanopeus: 25/30 fps@1080p
  • CVI/CVBS/AHD/TVI vaihdettavuus
  • Sisäänrakennettu mikrofoni
  • IR valojen kantama: maks. 20 m, Smart IR
  • Virransyöttö: DC 12 V ±30% (4-pin Aviation-liitäntä)
  • Virrankulutus: maks. 2,3 W (IR-valoilla)
  • Käyttölämpötila-alue: -40° - +60°C
  • Suojausluokitus: IP67, iskunkestävä
  • Mitat: Ø62 x 61,7 mm