Tuotekoodi: CHS4106-4ET-60
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 38 kpl
Keskusvarasto: 25 kpl
Vantaan myymälä: 6 kpl
Nokian myymälä: 7 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
4 x 10/100 Mbps (PoE)
1 x 10/100/1000 Mbps (uplink)
1 x SFP 1000 Mbps (uplink)
Portti 1: <60 W HiPoE, 2-4: <30 W
-30° – +65°C, 154 x 100 x 30 mm
Tuotekoodi CHS4106-4ET-60
Tuoteryhmä Dahua
Valmistaja Dahua
Alkuperämaa Kiina
Enimmäisteho PoE 60 W
Enimmäistehoalue PoE Alle 75
Ethernet-porttien lukumäärä 5 (viisi)
Kuituporttien lukumäärä 1 (yksi)
Kytkintyyppi PoE-kytkin
Pakkauksen korkeus 77 mm
Pakkauksen leveys 239 mm
Pakkauksen pituus 266 mm
PoE-porttien lukumäärä 4 (neljä)
Tuotemerkki Dahua
Uutuustuote Kyllä
Valmistajan tuotesivu Dahuasecurity.com
Lataa tuotekuva
Hi-PoE 60 W yhden portin kautta – Portti 1 tukee jopa 60 W:n tehonsyöttöä, mikä mahdollistaa suuritehoisten laitteiden, kuten PTZ-kameran, kytkemisen suoraan ilman erillistä virtalähdettä.
Laitteisto ja liitännät
Laitteen mukana toimitetaan käyttöohje, virtajohto, virtalähde sekä liitinrima.
Tekniset tiedot
  • Layer 2 -kytkin
  • Kytkentäkapasiteetti: 4,8 Gbps
  • Pakettien välitysnopeus: 3,57 Mpps
  • Portit 1–4: 4 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE)
  • Portti 5: 1 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (uplink)
  • Portti 6: 1 × SFP 1000 Mbps (uplink)
  • PoE-protokollat: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE
  • PoE-teho: portti 1 ≤ 60 W, portit 2–4 ≤ 30 W, yhteensä ≤ 60 W
  • Pitkän matkan PoE: jopa 250 m (10 Mbps)
  • Virransyöttö: 48–57 V DC (kaksoisvirtasyöttö, liitinrima ja DC)
  • Virrankulutus: 1,7 W (tyhjäkäynti), 65 W (täysi kuorma)
  • MAC-taulukon koko: 8K
  • Pakettipuskuri: 4 Mbit
  • Jumbo Frame: 9216 B
  • MTBF: 1 852 444,63 h
  • Käyttölämpötila: –30 °C – +65 °C
  • Suojausluokka: IP30, IK06
  • Mitat: 154,3 x 110,4 x 30 mm