Tuotekoodi: ASR1100B
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 5 kpl
Keskusvarasto: 1 kpl
Vantaan myymälä: 1 kpl
Nokian myymälä: 3 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
RS-485, Wiegand 34
9-15 V DC, 100 mA
IP67, -10° - +55°C
72 x 102,4 x 18 mm
Etälukutunniste YX-4CM
Tuotekoodi ASR1100B
Tuoteryhmä Dahua
Valmistaja Dahua
Alkuperämaa Kiina
Pakkauksen korkeus 58 mm
Pakkauksen leveys 125 mm
Pakkauksen pituus 182 mm