ETD

Tuotekoodi: 60502323

TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

Arvioitu toimitusaika on noin 3 päivää

18,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi


1 Gbps SFP BiDi kuituoptiikka yksimuotokuidulle. Standardin mukainen SFP-moduuli, joka soveltuu lähes kaikkien kytkimien SFP-paikkaan merkistä riippumatta. DDM (Digital Diagnostics Monitoring) -versio.

Tämän vastapariksi tarvitaan SFP-moduuli, jossa vastakkaiset Tx/Rx taajuudet, kuten 60502322.

Kaikki kuituoptiikkatuotteemme ovat testattuja ja laatutarkistettuja.

Tuotekoodi 60502323
Tuoteryhmä SFP
Valmistaja ETD
Pakkauksen korkeus 13 mm
Pakkauksen leveys 13 mm
Pakkauksen pituus 66 mm
Lataa tuotekuva

Ominaisuudet:

  • 1000BASE-BX-U
  • Tiedonsiirtonopeus: 1,25 Gbit
  • Cisco yhteensopiva. Toimii useimpien markkinoilla olevien kytkinten kanssa, kuten Zyxel, Dahua ja CTS
  • Sopii LC-simplex liittimellä varustetulle yksimuoto kytkentäkuidulle
  • Aallonpituus (lähetys/vastaanotto): Tx 1310 nm/Rx 1550 nm
  • Linkkipituus: maks. 20 km
  • Käyttölämpötila-alue: 0° - +70°C
  • SFP MSA määrityksen mukainen
  • DDM (Digital Diagnostics Monitoring) -tuki