Tuotekoodi: QDT200H3-A
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 29 kpl
Keskusvarasto: 18 kpl
Vantaan myymälä: 8 kpl
Nokian myymälä: 3 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
Passiivinen infrapuna (PIR) ja mikroaalto
Liiketunnistusalue: 15 m/90°
Antimasking (PIR/MW), avaus- ja irrotussuojaus
Digitaalinen signaalin analysointi
Asennuskorkeus: 2,2 m
Tuotekoodi QDT200H3-A
Tuoteryhmä Liikeilmaisimet
Valmistaja Inim
Alkuperämaa Italia
Antimasking-toiminto Kyllä
EN luokka Taso 3
Ilmoituksen tyyppi Infrapuna/mikroaalto
Pakkauksen korkeus 58 mm
Pakkauksen leveys 68 mm
Pakkauksen pituus 132 mm
Tunnistusalue 90 °
Tuotemerkki Inim
Valmistajan tuotekoodi INIDIN1PQDT200H3-A
Valmistajan tuotesivu Inim.biz
Lataa tuotekuva
Edistynyt tekniikka yhdistettynä helppoon ohjelmointiin takaa erittäin luotettavan toiminnan.
Ominaisuudet:
  • Tekniikka: passiivinen infrapuna (PIR) ja mikroaalto
  • Liiketunnistusalue: 15 m/90°
  • Asennuskorkeus: 2,2 m
  • Lämpötilan kompensointi
  • Säädettävä herkkyys
  • Ohitettava LED
  • Pulssilaskenta
  • Toimintatilat: AND, Smart OR
  • Avaus- ja irroitussuojaus
  • Antimasking-peittosuojaus (PIR ja mikroaalto)
  • Käyttöjännite: 10 - 16 V DC
  • Virrankulutus (valmiustila/maks.): 20 mA/25 mA
  • Käyttölämpötila-alue: -10° - +40°C
  • EN-luokka: 3 (seinäjalan XBK100 kanssa luokka 2)
  • Mitat: 120 x 60 x 48 mm