Tuotekoodi: KST19406
Sähkönumero: 7209351
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 28 kpl
Keskusvarasto: 25 kpl
Vantaan myymälä: 3 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
  • Suomi
Kasattava 19" seinäteline
Syvyys: 400 mm
Korkeus: 6U / 276 mm
Paino: 5,9 kg
Sis. korimutteri- ja ruuvisarjan
Sähkönumero 7209351
Tuotekoodi KST19406
Tuoteryhmä Seinätelineet
Valmistaja Kerman
Alkuperämaa Suomi
Pakkauksen korkeus 70 mm
Pakkauksen leveys 406 mm
Pakkauksen pituus 534 mm
Räkkiyksiköt 6U
Lataa tuotekuva
Teline toimitetaan asennusarjana sisältäen 2 kpl irrallisia asennuskiskoja ja 2 kpl 400 mm syviä sankarautoja seinäkiinnitykseen. Laitteet ja paneelit kiinnitetään korimutterisarjoilla, jotka sisältyvät kaikkiin toimittamiimme paneeleihin.