Tuotekoodi: PSA12010
Sähkönumero: 7140089
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: yli 100 kpl
Keskusvarasto: 79 kpl
Vantaan myymälä: 14 kpl
Nokian myymälä: 13 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
12 V DC/1 A
5,5/2,1 naarasliitin
1,45 m johto
Sähkönumero 7140089
Tuotekoodi PSA12010
Tuoteryhmä Virtalähteet
Valmistaja Pulsar
Alkuperämaa Puola
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 1 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 83 mm
Pakkauksen leveys 55 mm
Pakkauksen pituus 84 mm
Tuotemerkki Pulsar
Lataa tuotekuva
Ominaisuudet:
  • Tulojännite: 100-240 V AC
  • Lähtöjännite: 12 V DC
  • Virta: 1 A
  • Hyötysuhde: 84 %
  • Liitin: 5,5/2,1 naaras
  • Johdon pituus: 1,45 m
  • Mitat: 64 x 78 x 28 mm