Tuotekoodi: HPSDC-12V8X1A
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitusaika on noin 10 päivää
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
8 x 1 A / 12 V DC
Yht. 84 W (∑ 7 A maks.)
Hyötysuhde: 86 %
270 x 200 x 67 mm
Valkoinen, RAL9003
Tuotekoodi HPSDC-12V8X1A
Tuoteryhmä Virtalähteet
Valmistaja Pulsar
Alkuperämaa Puola
Kuormitettavuus 7 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 75 mm
Pakkauksen leveys 301 mm
Tuotemerkki Pulsar
Valmistajan tuotesivu Pulsar.pl
Lataa tuotekuva
HPSDC-sarjan stabiloidut virtalähteet on suunniteltu syöttämään virtaa valvontakameroille tai muille laitteille, jotka vaativat 12 V tasajännitettä. Lähtöjännitettä säädetään potentiometrillä 12-15 V välillä.