Tuotekoodi: PSD12070
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 15 kpl
Keskusvarasto: 10 kpl
Vantaan myymälä: 2 kpl
Nokian myymälä: 3 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
AC 90 / 264 V / 50 Hz
Oikosulku- ja ylikuormitussuojaus
LED-merkkivalot
Muovikotelo, 175 x 72 x 45 mm
5,5 / 2,1-liitin, irrotettava 230 V virtajohto
Tuotekoodi PSD12070
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 7 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 75 mm
Pakkauksen leveys 106 mm
Pakkauksen pituus 210 mm
Tuotemerkki Pulsar
Lataa tuotekuva
Pulsar virtalähde 12 V DC, reguloitu
Ominaisuudet:
  • Virransyöttö: 90 - 264 V AC / 50 Hz
  • Virtalähteen teho: 7 A / 12 V DC
  • Hyötysuhde: 87 %
  • LED-indikaattorit
  • Muovikotelo, jossa asennustyynyt
  • Liitin: 5,5 / 2,1-pistoke
  • Irrotettava 230 V verkkovirtajohto
  • Mitat: 175 x 72 x 45 mm