Tuotekoodi: STD241201
Sähkönumero: 7137967
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: yli 100 kpl
Keskusvarasto: 90 kpl
Vantaan myymälä: 12 kpl
Nokian myymälä: 8 kpl
Tulossa lisää: 31.08.2026
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
Lisävarusteet:
Käytetään SmartLink/G liittämiseen palokeskukseen
Muuntaa 24 V DC jännitteen 12 V DC jännitteeksi
Lähtövirta enintään 1 A
Sähkönumero 7137967
Tuotekoodi STD241201
Tuoteryhmä Virtalähteet
Valmistaja Inim
Alkuperämaa Italia
Pakkauksen korkeus 18 mm
Pakkauksen leveys 55 mm
Pakkauksen pituus 77 mm
Tuotemerkki Inim
Valmistajan tuotekoodi INPSIN4ASTD241201
Lataa tuotekuva
STD241201 jännitteenalentaja/regulaattorikortti tarvitaan, kun Smartlink/G liitetään palokeskukseen.
Virransyöttömoduuli muuntaa 24 V DC jännitteen 12 V DC jännitteeksi. Max. lähtövirta: 1 A.