Tuotekoodi: 17408

TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 1 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 1 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl

454,00 € (ALV 0%)

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi


Transition Networksin laadukas SFP-moduuli laajennetulla käyttölämpötila-alueella (-40°..+85°C)

  • 1000Base-LX
  • 1310 nm TX/1550 nm RX
  • Yksimuotokuitu (LC)
  • Etäisyys max. 10 km
  • DMI

Transition Networksin SFP-moduulit ovat täysin MSA-sopimuksen (Multi-Sourcing Agreement) mukaisia, minkä ansiosta niitä voidaan käyttää muissa MSA:n mukaisissa SFP-alustoissa ongelmitta.

Tuotekoodi 17408
Tuoteryhmä SFP
Valmistaja Transition Networks
Lataa tuotekuva