Tuotekoodi: V54504-F112-A100
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 6 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 3 kpl
Nokian myymälä: 3 kpl
Tulossa lisää: 26.05.2026
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
Metallirunkoinen slimline PIN-etälukija
Protokolla valittavissa OSDP / Wiegand
Mifare / DESFire tunnisteille
Monivärinen ledikehys indikointiin ja kustomointiin
Varustettavissa erillisellä Bluetooth moduulilla
Tuotekoodi V54504-F112-A100
Tuoteryhmä Acre Security (Vanderbilt)
Valmistaja Acre
Alkuperämaa Romania
Pakkauksen korkeus 63 mm
Pakkauksen leveys 67 mm
Pakkauksen pituus 145 mm
Takuuaika 36 kk
Tuotelaji Etälukija näppäimistöllä
Valmistajan tuotesivu Vanderbiltindustries.com
Lataa tuotekuva
Metallirunkoinen slimline PIN-etälukija. Protokolla valittavissa OSDP/Wiegand.
Varustettavissa erillisellä VR-BLE Bluetooth moduulilla.
Tekniset tiedot:
  • Käyttöjännite: 9-30 V DC
  • Virrankulutus: maks 100 mA (24 V DC)
  • Protokolla: OSDP / Wiegand
  • Lukuetäisyys: maks. 6 cm
  • Indikaatio: 3 x LED (punainen/keltainen/vihreä), summeri, monivärinen ledikehys
  • Irrotettavat riviliittimet
  • Taustavalaistut näppäimet
  • Suojausluokitus: IP66, IK08
  • Materiaali: valettu metallirunko, etulevy polykarbonaattia
  • Käyttölämpötila-alue: -40° - +70°C
  • Mitat: 130 x 50 x 22 mm