Tuotekoodi: AP-GIC-011A-060
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 1 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 1 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
RJ45 Gigabit Ethernet
IEEE 802.3at PoE+ -tuki
60 W/54 V DC
Ylivirta- ja oikosulkusuojaus
182 x 78,6 x 41,9 mm, -10° - +50°C
Tuotekoodi AP-GIC-011A-060
Tuoteryhmä Vivotek
Valmistaja Vivotek
Alkuperämaa Kiina
Kameratarvike Tiedonsiirto/virransyöttö
Pakkauksen korkeus 63 mm
Pakkauksen leveys 161 mm
Pakkauksen pituus 215 mm
Lataa tuotekuva
UPoE-injektori VIVOTEK-kameroille, Gigabit Ethernet
Ominaisuudet:
  • Liitäntä: RJ45 Gigabit Ethernet
  • PoE teho/jännite: 60 W/54 V DC
  • IEEE 802.3at PoE+ -tuki
  • Virrankulutus: 65 W
  • Käyttölämpötila-alue: -10° - +50°C
  • Mitat: 182 x 78,6 x 41,9 mm