Tuotekoodi: FD9383-HV-28
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitusaika on noin 14 päivää
  • IR
  • 1/2,8
  • IP66
  • Kyllä
  • 5 Mpx
1/2,8” CMOS
2,8 mm F2.0, 103,4°/75,3°
5 Mpx (2560 x 1920) 30 fps
IP66, IK10, -30° - +55°C (+50°C IR-valoilla)
PoE (802.3af Class 3)
Tuotekoodi FD9383-HV-28
Tuoteryhmä Vivotek
Valmistaja Vivotek
ATEX-sertifioitu Ei
Alkuperämaa Taiwan
IR-valot IR
Kameran kotelointi Kupu
Kennokoko 1/2,8"
Kotelointiluokka (IP) IP66
NDAA-hyväksytty Kyllä
Objektiivi Kiinteä
Pakkasenkestävyys -30°C
Resoluutio 5 Mpx
Valmistajan tuotesivu Vivotek.com
Lataa tuotekuva
Ominaisuudet:
  • 1/2,8" CMOS-kenno
  • Kiinteä 2,8 mm linssi, F2.0
  • H.265, H.264, MJPEG pakkaustekniikka
  • 30 fps @ 2560 x 1920
  • SNV (Supreme Night Visibility) vähäisen valon tilanteisiin
  • WDR Pro parantaa näkyvyyttä erittäin kirkkaissa ja pimeissä ympäristöissä
  • Trend Micro IoT Security -tietoturvaohjelmisto (1 vuoden maksuton kokeilu)
  • IR LED etäisyys jopa 30 m
  • MicroSD/SDHC/SDXC-muistikorttipaikka (jopa 1 Tt)
  • Virrankulutus: maks. 8,5 W (ilman IR-valoja 6,0 W)
  • Suojausluokitus: IP66, IK10
  • Mitat: Ø117,2 x 89,6 mm