Tuotekoodi: PSC12015
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: yli 100 kpl
Keskusvarasto: yli 100 kpl
Vantaan myymälä: 20 kpl
Nokian myymälä: 12 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
Tulojännite 90-264 V AC
Lähtövirta ja -jännite 1,5 A/12 V DC
Ylijännite- ja ylikuormitussuojaus
IP67, 58 x 58 x 28 mm
Tuotekoodi PSC12015
Tuoteryhmä Virtalähteet
Valmistaja Pulsar
Alkuperämaa Puola
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 1,5 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 78 mm
Pakkauksen leveys 61 mm
Pakkauksen pituus 88 mm
Tuotemerkki Pulsar
Lataa tuotekuva
Ominaisuudet:
  • Tulojännite: 90-264 V AC/50 Hz
  • Hyötysuhde: 81 %
  • Ylijännite- ja ylikuormitussuojattu
  • Suojausluokitus: IP67
  • Muovinen kotelo
  • Pinta- tai uppoasennus, kojerasiaan: Ø80 mm
  • Mitat: 58 x 58 x 28 mm