Tuotekoodi: PSD12050
Sähkönumero: 7140090
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: yli 100 kpl
Keskusvarasto: yli 100 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 5 kpl
Tulossa lisää: 14.05.2026
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
Lähtövirta: 5 A
Käyttöjännite: 90-264 V AC, 50 Hz
Ylijännite- ja ylikuormitussuojaus
LED-merkkivalo
5,5/2,1 mm DC-pistoke
Sähkönumero 7140090
Tuotekoodi PSD12050
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 5 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 80 mm
Pakkauksen leveys 90 mm
Pakkauksen pituus 152 mm
Tuotemerkki Pulsar
Valmistajan tuotesivu
Pulsar.pl
Lataa tuotekuva
Pulsar reguloitu virtalähde, 12 V DC/5 A
Ominaisuudet:
  • Lähtövirta: 5 A
  • LED-merkkivalo
  • 5,5/2,1 mm DC-pistoke
  • AC-kaapelin pituus: 1,15 m
  • DC-kaapelin pituus: 1,45 m
  • Mitat: 116 x 54 x 35 mm