Tuotekoodi: AW-GEV-108A-130
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitusaika on noin 14 päivää
  • Kyllä
8 x GbE PoE, 2 x GbE SFP Combo
Maks. 90 W/portti (portit 7-8)
Yht. maks. 130 W
-10° - +50°C, 220 x 44 x 242 mm
Sis. virtakaapelin ja räkkikiinnikkeet
Tuotekoodi AW-GEV-108A-130
Tuoteryhmä Vivotek
Valmistaja Vivotek
Alkuperämaa Taiwan
Enimmäisteho PoE 130 W
Enimmäistehoalue PoE 101-200
Ethernet-porttien lukumäärä 2 (kaksi)
Kuituporttien lukumäärä 2 (kaksi)
Kytkintyyppi PoE-kytkin
NDAA-hyväksytty Kyllä
PoE-porttien lukumäärä 8 (kahdeksan)
Takuuaika 24 kk
Valmistajan tuotesivu Vivotek.com
Lataa tuotekuva
Tuote sisältää virtajohdon ja räkkiasennussarjan.
Ominaisuudet:
  • 8 x Gigabit RJ45
  • 2 x Gigabit RJ45/SFP Combo
  • 1 x konsoliportti
  • Portit 1-6: maks. 30 W/portti
  • Portit 7-8: maks. 90 W/portti
  • Käyttölämpötila-alue: -10° - +50°C
  • Mitat: 220 x 44 x 242 mm