Tuotekoodi: AW-GEV-288A-370
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitusaika on noin 14 päivää
  • Kyllä
24 x GbE PoE, 4 x GbE SFP Combo
Maks. 90 W/portti (portit 21-24)
Yht. maks. 370 W
-10° - +50°C, 442 x 44 x 211 mm
Sis. virtakaapelin ja räkkikiinnikkeet
Tuotekoodi AW-GEV-288A-370
Tuoteryhmä Vivotek
Valmistaja Vivotek
Alkuperämaa Taiwan
Enimmäisteho PoE 370 W
Enimmäistehoalue PoE Yli 300
Ethernet-porttien lukumäärä 4 (neljä)
Kuituporttien lukumäärä 4 (neljä)
Kytkintyyppi PoE-kytkin
NDAA-hyväksytty Kyllä
PoE-porttien lukumäärä 24 (kaksikymmentäneljä)
Takuuaika 24 kk
Valmistajan tuotesivu Vivotek.com
Lataa tuotekuva
Tuote sisältää virtajohdon ja räkkiasennussarjan.
Ominaisuudet:
  • 24 x Gigabit RJ45
  • 4 x Gigabit RJ45/SFP Combo
  • 1 x konsoliportti
  • Portit 1-20: maks. 30 W/portti
  • Portit 21-24: maks. 90 W/portti
  • Käyttölämpötila-alue: -10° - +50°C
  • Mitat: 442 x 44 x 211 mm