Tuotekoodi: CPS-12016EU
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 36 kpl
Keskusvarasto: 26 kpl
Vantaan myymälä: 3 kpl
Nokian myymälä: 7 kpl
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
12 V DC, 1,6 A
Teho: 19 W
Lähtöliitäntä: 2,1/5,5 mm
IP20, 0° - +40°C
72 x 34 x 90 mm
Tuotekoodi CPS-12016EU
Tuoteryhmä Virtalähteet
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 1,6 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 45 mm
Pakkauksen leveys 97 mm
Pakkauksen pituus 129 mm
Lataa tuotekuva
Yleisvirtalähde 12 V
  • Tulojännite: 90-264 V AC
  • Lähtöjännite: 12 V DC
  • Virta: 1,6 A
  • Teho: 19 W
  • Lähtöliitäntä: 2,1/5,5 mm
  • Suojausluokitus: IP20
  • Käyttölämpötila-alue: 0° - +40°C
  • Mitat: 72 x 34 x 90 mm