Tuotekoodi: PSD12030
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: yli 100 kpl
Keskusvarasto: yli 100 kpl
Vantaan myymälä: 4 kpl
Nokian myymälä: 4 kpl
Tulossa lisää: 14.05.2026
Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi
12 V DC / 3 A
Ylijännite- ja ylikuormitussuojaus
2,1 DC-kaapeli, 230 V AC pistotulppajohto
90 - 264 V AC, 50Hz
116 x 54 x 35 mm
Tuotekoodi PSD12030
Tuoteryhmä Virtalähteet
Valmistaja Pulsar
Alkuperämaa Puola
EN luokka Taso 1
Kuormitettavuus 3 A
Lähtöjännite DC 12 V
Pakkauksen korkeus 78 mm
Pakkauksen leveys 93 mm
Pakkauksen pituus 140 mm
Tuotemerkki Pulsar
Lataa tuotekuva
Pulsar reguloitu Virtalähde, 12 VDC
  • 3 A kuormitus
  • LED-merkkivalo
  • Kaapeli 2,1 DC-pistokkeella sekä 230 VAC johto pistotulpalla
  • AC 90 - 264 V, 50Hz
  • 116 x 54 x 35 mm