Tuotekoodi: AW-GEL-285A-380
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitusaika on noin 60 päivää
  • Kyllä
24 x GbE PoE
2 x GbE (uplink) + 2 GbE SFP
Maks. 90 W/portti (portit 1-4)
-10° - +50°C, 442 x 212 x 44 mm
Sis. virtakaapelin ja räkkikiinnikkeet
Tuotekoodi AW-GEL-285A-380
Alkuperämaa Taiwan
Enimmäisteho PoE 380 W
Enimmäistehoalue PoE Yli 300
Ethernet-porttien lukumäärä 2 (kaksi)
Kuituporttien lukumäärä 2 (kaksi)
Kytkintyyppi PoE-kytkin
NDAA-hyväksytty Kyllä
PoE-porttien lukumäärä 24 (kaksikymmentäneljä)
Valmistajan tuotesivu
Vivotek.com
  • Hallittava
  • 24 x Gigabit Ethernet Rj45, PoE
  • 2 x Gigabit Ethernet RJ45 uplink
  • 2 x Gigabit Ethernet SFP
  • Portit 1-4: maks. 90 W/portti
  • Portit 5-24: maks. 30 W/portti
  • Kytkentäkapasiteetti: 56 Gbps
  • PoE-standardi: 802.3 af/at/bt
  • Extended PoE 250 m (10 Mbps)
  • Virransyöttö: 100-240 V AC
  • Virrankulutus: maks. 390 W
  • Mitat: 442 x 212 x 44 mm