Tuotekoodi: AW-GEL-105A-110
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 1 kpl
Keskusvarasto: 1 kpl
  • Kyllä
8 x GbE PoE
1 x GbE (uplink) + 1 GbE SFP
Maks. 90 W/portti (portit 1-2)
-10° - +50°C, 270 x 181 x 44 mm
Sis. virtakaapelin ja räkkikiinnikkeet
Tuotekoodi AW-GEL-105A-110
Alkuperämaa Taiwan
Enimmäisteho PoE 110 W
Enimmäistehoalue PoE 101-200
Ethernet-porttien lukumäärä 1 (yksi)
Kuituporttien lukumäärä 1 (yksi)
Kytkintyyppi PoE-kytkin
NDAA-hyväksytty Kyllä
PoE-porttien lukumäärä 8 (kahdeksan)
Valmistajan tuotesivu Vivotek.com
  • Hallittava
  • 8 x Gigabit Ethernet Rj45, PoE
  • 1 x Gigabit Ethernet RJ45 uplink
  • 1 x Gigabit Ethernet SFP
  • Portit 1-2: maks. 90 W/portti
  • Portit 3-8: maks. 30 W/portti
  • Kytkentäkapasiteetti: 20 Gbps
  • PoE-standardi: 802.3 af/at/bt
  • Extended PoE 250M -tuki
  • Virransyöttö: 100-240 V AC
  • Virrankulutus: maks. 120 W
  • Mitat: 270 x 181 x 44 mm