Tuotekoodi: AW-GEL-065A-060
TOIMITETTAVISSA YHTEENSÄ: 0 kpl
Keskusvarasto: 0 kpl
Vantaan myymälä: 0 kpl
Nokian myymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitusaika on noin 60 päivää
  • Kyllä
4 x GbE PoE + 2 x GbE (uplink)
Maks. 30 W/portti
Yht. maks. 60 W
-10° - +50°C, 200 x 118 x 44 mm
Sis. virtakaapelin ja räkkikiinnikkeet
Tuotekoodi AW-GEL-065A-060
Tuoteryhmä Vivotek
Valmistaja Vivotek
Alkuperämaa Taiwan
Enimmäisteho PoE 60 W
Enimmäistehoalue PoE Alle 75
Ethernet-porttien lukumäärä 2 (kaksi)
Kytkintyyppi PoE-kytkin
NDAA-hyväksytty Kyllä
PoE-porttien lukumäärä 4 (neljä)
Valmistajan tuotesivu Vivotek.com
Lataa tuotekuva
Ominaisuudet:
  • Hallittava
  • 4 x Gigabit Ethernet Rj45, PoE
  • 2 x Gigabit Ethernet RJ45 uplink
  • Kytkentäkapasiteetti: 12 Gbps
  • PoE-standardi: 802.3 af/at
  • Extended PoE 250M -tuki
  • Virransyöttö: 100-240 V AC
  • Virrankulutus: maks. 65 W
  • Mitat: 200 x 118 x 44 mm